• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Aygen Manifestosu
AYGEN MANİFESTOSU

- Aygen dünyada kadın, erkek; zengin, fakir ayırmaksızın herkesin güzel , yakışıklı, bakımlı olması; istediği gibi görünmesi için çalışır.

- Aygen herkes için olmakla beraber uygulayıcı konusunda seçicidir. En iyi sonuçlar için uzman bilgisi gerektiğine inanır ve ürünlerini uzman kullanımına yönelik tasarlar.

- Aygen’in saç şekillendirme konusunda kesinlikle sınırlaması yoktur.  Aygen ürünleri saçlara her şekli vermek için kullanılabilir.

- Aygen ürün tasarımında maliyetten kaçınmaz. Aslolan istenilen mükemmel sonuca ulaşabilmektir.

- Aygen sadece kendinden sorumlu değildir. Topyekün bir güzellik girişimdir. Bu nedenle; hayvanlar, şehirler , doğa , insanlar ve evrene yöneliktir ve hepsine karşı sorumluluk sahibidir.

- Aygen hiç birşeyle rekabet içinde değildir. Evrendeki sonsuz değişim farkındalığında, iyilik ve özgürlüklerden yana hareketle kendi yolunu çizer.

- Aygen en az yüz yıldır kuaförlük mesleği içinde olan bir ailenin soyadıdır.  En iyi ve en güzeli için çalışmanın teminatı olarak soyadını markası olarak ortaya koymuştur.

- Evrendeki sonsuz değişimin bir sonucu olarak işbu manifestonun zaman içinde ana değerlerine sahip kalmak kaydıyla değişikler göstermesi kesindir.  Aygen herkesin değişimin farkında olması ve değişimi yakalaması dileğindedir.
Paylaş |                      Yorum Yaz - Arşiv     
79 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın