• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Aygen Manifestosu
AYGEN MANİFESTOSU

- Aygen dünyada kadın, erkek; zengin, fakir ayırmaksızın herkesin güzel , yakışıklı, bakımlı olması; istediği gibi görünmesi için çalışır.

- Aygen herkes için olmakla beraber uygulayıcı konusunda seçicidir. En iyi sonuçlar için uzman bilgisi gerektiğine inanır ve ürünlerini uzman kullanımına yönelik tasarlar.

- Aygen’in saç şekillendirme konusunda kesinlikle sınırlaması yoktur.  Aygen ürünleri saçlara her şekli vermek için kullanılabilir.

- Aygen ürün tasarımında maliyetten kaçınmaz. Aslolan istenilen mükemmel sonuca ulaşabilmektir.

- Aygen sadece kendinden sorumlu değildir. Topyekün bir güzellik girişimdir. Bu nedenle; hayvanlar, şehirler , doğa , insanlar ve evrene yöneliktir ve hepsine karşı sorumluluk sahibidir.

- Aygen hiç birşeyle rekabet içinde değildir. Evrendeki sonsuz değişim farkındalığında, iyilik ve özgürlüklerden yana hareketle kendi yolunu çizer.

- Aygen en az yüz yıldır kuaförlük mesleği içinde olan bir ailenin soyadıdır.  En iyi ve en güzeli için çalışmanın teminatı olarak soyadını markası olarak ortaya koymuştur.

- Evrendeki sonsuz değişimin bir sonucu olarak işbu manifestonun zaman içinde ana değerlerine sahip kalmak kaydıyla değişikler göstermesi kesindir.  Aygen herkesin değişimin farkında olması ve değişimi yakalaması dileğindedir.
  
526 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın